Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"The Jeffrey Dahmer Story" lansimi i 5-të më i madh në Netflix

Film  |  30.09.2022 Ora 12:09   
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story është një seri e drame kriminale biografike amerikane e krijuar bashkë nga Ryan Murphy dhe Ian Brennan .
Premiera e këti seriali ësht shfaqur në Netflix më 21 shtator 2022.

"The Jeffrey Dahmer Story" është shikuar 196 milionë orë që nga publikimi.

 Ky është lansimi i 5-të më i madh në Netflix, pas Squid Game, Bridgerton, Stranger Things & All Of Us Are Dead.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing