Lajmet e fundit

Eminem kėrkon falje pėr ata qė ndihen tė ofenduar nga teksti i kėngės sė tij “Guts Over Fear”....

Publikuar mė: 25 Nentor 2014

Eminem ka thėnė se nuk ndihet mirė, pėrderisa ka marrė kritika tė shumta rreth tekstit tė kėngės sė tij tė fundit “Guts Over Fear” , ku ai sėrish nėpėrkėmb emra kėngėtarėsh, e kėsaj here ishte rradha... 

Rihanna dhe Jim Parsons promovojnė filmin e tyre “Home”....

Publikuar mė: 25 Nentor 2014

Ajo ėshtė e njohur pėr postimin e shpeshtė nė llogaritė e saj personale nė internet foto tė shumta, dhe se tanimė thuhet tė jetė njė person qė kėtė gjė e bėn mė sė miri.

Kėshtu Rihanna... 

Cara Delevingne dhe Pharrell Williams bashkojė forcat pėr Chanel....

Publikuar mė: 25 Nentor 2014

Marka e njohur Chanel ka menduar qė tė bashkojė dy emra tė fuqishėm pėr njė reklamė tė kėsaj firme.

Janė Cara Delevingne dhe Pharrelll Williams ata tė cilėt do tė luajnė nė njė film tė... 

Katy Perry, Iggy Azelea, Beyonce fituesit American Music Awards 2014

Publikuar mė: 25 Nentor 2014


Katy Perry, Iggy Azelea, Beyonce, ishin emrat qė triumfuan nė natėn e ndarjes sė ēmimeve American Music Awards 2014.
Katy Perry arriti tė largohej me gjithsej tre ēmime pėrfshire edhe “Best... 

Zyrtare Jessie J ne tepihun e kuq me tė dashurin Luke James....

Publikuar mė: 24 Nentor 2014

Edhe pse javė mė parė kėngėtarja Jessie J, ka folur vetė nė Tėitter lidhur me romancė tė re, por qė asgjė konkrete dhe zyrtare deri nė American Music Aėards kur dyshja Jessie J dhe Luke James u... 

UNICEF lanson “Imagine That” kėnduar nga emra tė mėdhenj tė kėngės…..

Publikuar mė: 20 Nentor 2014

Njė numėr i madh kėngėtarėsh nė zė, i janė bashkuar nismės sė UNICEF, pėr tė kėnduar bashkė dhe njėzėri hit e madh nga John Lennon “Imagine That”. Janė Katy Perry, Nicole Scherzinger, Idris Elba,... 

Angelina Jolie- “vėshtirė tė jesh regjisore e burrit tėnd”….

Publikuar mė: 20 Nentor 2014

Tė jesh nė rol kryesor dhe tė jėsh njė regjisore nė tė njejtėn kohė, ėshtė njė gjė shumė e vėshtirė dhe kėtė e ka pranuar edhe aktorja Angelina Jolie e cila ėshtė duke e bėrė po kėtė punė kėto ditė,... 

 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjesė e universitetit Mbretėror Iliria

Radio Plus ©2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer® ©2009