Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Deadpool” bashkohet me “Marvel Universe” për të promovuar një tjetër film të Ryan Reynolds

Film  |  15.07.2021 Ora 8:11   
Deadpool është bashkuar me studion e filmit  “Marvel”,   në një promo për filmin më të ri të Ryan Reynolds, “Free Guy”.
Filmi është i zhanrit komedi dhe do të lansohet nëpër kinema më 13 Gusht.
 
Ndërsa është hera e parë që “Deadpool”,  ndan një paraqitje në ekran me një karakter të “Marvel Studios”,  diçka për të cilën tifozët e Marvel kanë dashur gjithnjë që kur Disney bleu “20th Century Fox”.
 
Reynolds postoi videon në Instagram me mbishkrimin: "PD është zyrtarisht në MCU! Ai po fillon me video, pastaj disa punë me ndikim social, në paraqitjet e Parks, të gjitha që çojnë deri në ndonjë punë  deri në 2030."
 
Në Twitter, Reynolds bëri shaka se përdorimi i drogës i Deadpool e bëri këtë "videon më të shtrenjtë të reagimit të bërë ndonjëherë".

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing