Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Harry Melling pjesë e “The Pale Blue Eye”

Film  |  11.06.2021 Ora 8:39   
Harry Melling ka arritur marrëveshje për të interpretuar  në “The Pale Blue Eye”.
 
Aktori i njohur me filmin “Harry Potter”, pritet të bashkohet me Christian Bale në filmin që po prodhohet nga Netflix, dhe  do të drejtohet nga Scott Cooper.
 
Burimet thanë për “Deadline”,  se Melling do të marrë rolin e një Edgar Allan Poe të ri në filmin misterioz të vrasjes.
 
Komploti sillet rreth përpjekjes për të zgjidhur një seri vrasjesh që ndodhën në 1830 në Akademinë Ushtarake Amerikane në West Point.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing