Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Alicia Keys publikon këngën e dytë për këtë vit në bashkëpunim me Miguel (Video)

Muzikë  |  19.09.2019 Ora 11:19   
Këngëtarja amerikane Alicia Keys ka publikuar projektin e saj më të ri, kësaj rradhe në bashkëpunim.

Kënga e dytë për këtë vit nga këngëtarja titullohet “Show Me Love” që vjen në duet me këngëtarin latin, Miguel, shkruan RadioPlus.

Singlin mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing