Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Leonardo DiCaprio mund t'i kërkohet të bashkohet me 'Squid Game'

Film  |  21.09.2022 Ora 12:56   

Squid Game, shfaqja e suksesshme e Netflix që mori botën në një stuhi në vitin 2021, mund të ketë jo vetëm një, por dy sezone të tjera.

Sipas regjisorit të serialit, ai në një intervist sugjeroi që aktorët kryesorë të Hollywood-it  mund të shfaqen në Squid Game nëse bëhet një sezon i tretë.

Hwang shpjegoi se DiCaprio ka thënë se është një fans i madh shumë herë, kështu që "ndoshta nëse koha lejon dhe nëse e lejojnë shanset, duhet t'i kërkojmë atij të bashkohet në lojë” tha ai.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing