Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

John Krasinki dhe Steve Carell pjesë e filmit IF

Film  |  27.01.2022 Ora 9:18   
John Krasinki dhe Steve Carell së shpejti do të ndajnë sërish ekranin. Dy ish-yjet e The Office do të jenë pjesë e kastit të If, një film familjar, të cilin e ka marrë përsipër ta realizojë shtëpia filmike Paramount.

Siç është raportuar nga Deadline, Krasinski gjithashtu do ta shkruaj skenarin e filmit, por edhe si regjisor.

Historia e filmit bazohet në një ide origjinale nga Krasinski për udhëtimin e një fëmije për të rizbuluar imagjinatën e tyre. Nuk është zbuluar asnjë informacion për personazhin e Krasinskit apo se kush do të luajë në film.

Detaje të tjera ende nuk janë publikuar dhe as data se kur ky film do të shfaqet.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing