Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rama përuron Parkun Linear në lagjen e Spitalit

Vendi  |  12.04.2024 Ora 7:57   

Të enjten është përuruar Parkun Linear në lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i kryeqytetit, Perparim Rama.

Rama ka publikuar një video në llogarinë e tij në Facebook, në të cilën shihet hapësira 1.5 hektarë e gjysmë e mbjellë me drunj dekorativ.

“Përuruam Parkun Linear në lagjen e Spitalit. Një super hapësirë prej 1.5 hektarë e gjysmë e mbjellë me drunj dekorativ e shkurre shumëvjeçare”.

“Drejtoria e Hapësirave Publike dhe Parqeve, Donika Çetta”, ka shkruar Rama./Telegrafi/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Vendi

Marketing