Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Fansat e Will Smith u hutuan pasi zbuluan emrin e tij të vërtetë

Të Tjera  |  04.12.2023 Ora 8:53   
Will Smith dhe gruaja e tij Jada nuk kanë qenë kurrë të trembur për t'u dhënë fansave një pasqyrë të jetës së tyre private.

Në fakt, mund të jeni të mërzitur të dëgjoni saktësisht pse Will e goditi Chris Rock-un në Oscar dhe ndarjen e tij sekrete shtatëvjeçare nga Jada.

Por rezulton se ka ende disa gjëra që nuk i dini për Will Smith - si emri i tij, për shembull.

Po, Will Smith në fakt nuk quhet Will Smith. Dhe jo, kjo nuk është vetëm një mënyrë e fshehtë për të thënë se emri i tij është në të vërtetë William.

Gruaja e tij e larguar, Jada Pinkett Smith (kjo është një dramë krejt tjetër) zbuloi emrin e tij të vërtetë në një postim të mëparshëm për ditëlindje.

Para pranimit të saj ‘shok’ në tetor se ajo dhe Will janë ndarë fshehurazi prej vitesh, Jada postoi një homazhe të ëmbël për ditëlindjen për të në Instagram.

Të gjitha të veshura me veshje të bardha, ajo ndau një rikthim të çiftit me fëmijët e tyre Jaden, 25 dhe Willow, 23, së bashku me Trey, 31 vjeç - djali i yllit të Men In Black nga martesa e tij me Sheree Zampino.

Jada shkroi në mbishkrim: “Jam shumë e lumtur që keni lindur në këtë ditë. Pa ty nuk do të kisha përjetuar gëzimin më të madh të jetës sime… dashurinë e familjes sonë.

“Në këtë detyrë Hyjnore që kemi zgjedhur të ecim së bashku, jam mirënjohës për puset e të qeshurit përgjatë shtigjeve të lotëve që kemi ndarë.

“Faleminderit që më ndihmove të mësoj t'i përqafoj të gjitha… me një buzëqeshje. Ja mbi 100 ditëlindje të tjera plot rritje, pranim dhe gëzim.”

Dhe në fillim të atij mbishkrimi, ajo iu referua atij me emrin e tij të plotë - Drumroll - Willard.

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing