Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

108-vjeçarja- tregon sekretin e jetës së saj të gjatë ishte të kishte qen në vend të fëmijëve

Të Tjera  |  17.11.2023 Ora 8:38   
Ada Daniel, nga Derbyshire, thotë se sekreti i saj për një jetë të gjatë është të kesh qen në vend të fëmijëve

Sipas kujdestares së saj Kelly Goucher, Daniel nuk ka fëmijë dhe gjithmonë "preferonte qentë ndaj njerëzve".

Kur ishte më e re, Danieli ishte një prind krenar për kafshë shtëpiake për "shumë zagarë"

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing