Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Furness ndahen

Film  |  18.09.2023 Ora 10:50   
Hugh Jackman dhe gruaja e tij Deborra-Lee Furness janë ndarë pas 27 vitesh martesë.

Dyshja u martuan në vitin 1996 dhe kanë dy fëmijë së bashku, djalin 23-vjeçar Oscar dhe vajzën, Ava, 18-vjeçare.
Në një deklaratë të përbashkët të ndarë me People, Hugh dhe Deborra-Lee konfirmuan se kanë vendosur të shkojnë në rrugë të ndara.

"Ne kemi qenë të bekuar të ndajmë pothuajse tre dekada së bashku si burrë e grua në një martesë të mrekullueshme, të dashur. Udhëtimi ynë tani po ndryshon dhe ne kemi vendosur të ndahemi për të ndjekur rritjen tonë individuale," thuhet në deklaratë.
Hugh, 54, dhe Deborra, 67, synojnë të qëndrojnë në marrëdhënie të mira për hir të fëmijëve të tyre.

"Familja jonë ka qenë dhe do të jetë gjithmonë prioriteti ynë më i lartë. Ne e ndërmarrim këtë kapitull tjetër me mirënjohje, dashuri dhe mirësi," vazhdoi deklarata.

Ish-çifti u takua në xhirimet e serialit televiziv australian Correlli, kur Hugh sapo kishte filluar karrierën e tij të aktrimit dhe Deborra-Lee ishte tashmë një yll.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing