Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ron Perlman dhe Rosanna Arquette kanë luajtur në thriller horror Succubus

Film  |  23.05.2023 Ora 11:49   

Ron Perlman dhe Rosanna Arquette do të luajnë në filmin thriller horror 'Succubus'.
 
Dyshja do të shfaqet së bashku me Rachel Cook, Olivia Applegate, Derek Smith, Emily Kincaid dhe Finley Rose Slater në filmin e shkruar dhe drejtuar nga R.J. Daniel Hanna.
 
"Succubus" tregon historinë e një babai të ri që kalon një ndarje bashkëshortore, ndërsa ai bashkohet me një aplikacion takimesh dhe përputhet me një grua të re të bukur, por misterioze. Fuqitë e saj të joshjes dhe manipulimit e thithin atë në një mister më të frikshëm se sa ai mund ta imagjinonte ndonjëherë.
 
Bërtit! Studiot po shpërndajnë foton në Amerikën e Veriut me Todd Slater, Ari Novak dhe Anna Elizabeth James që të gjithë shërbejnë si producentë.
 
Hanna tha: ""Succubus" është para së gjithash një film mister-horror i egër dhe i pacipë rreth serisë më të frikshme të ngjarjeve që mund t'i ndodhin ndonjëherë një djaloshi i cili lejon që rajonet e tij të poshtme të mendojnë për të.
 
“Por përtej tmerrit të trupit, i cili është i bollshëm, komenton edhe vampirin shumë të vërtetë që po na thith të gjithëve – ekranet tona.
 
"Ndërsa heroi ynë tërhiqet nga një sirenë në internet në botën e saj të errët por joshëse, ai detyrohet të përballet me gjithçka që ka lënë pas, të gjithë jetën e tij reale, kuptimplote përtej drejtkëndëshit të ndezur që mban në xhep dhe të përpiqet të gjejë një mënyrë për t'u kthyer. atë."
 
Bërtit! Jordan Fields i Studios tha: "Thrillerët e mi të preferuar horror janë ato që kanë diçka për të thënë për qeniet njerëzore, dhe në "Succubus", Daniel ka krijuar një metaforë rrëqethëse për tufën që ekranet kanë mbi ne.
 
"Kjo do të shqetësojë dhe do të rezonojë, si më e mira e zhanrit tonë."

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing