Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jack Black do të luajë në komedinë festive Dear Santa

Film  |  16.03.2023 Ora 11:30   
Jack Black do të luajë në komedinë e Krishtlindjeve 'Dear Santa'.
 
Aktori 53-vjeçar do të ribashkohet me vëllezërit Bobby dhe Peter Farrelly në filmin e ri festiv, më shumë se dy dekada pasi treshja kanë punuar së bashku në 'Shallow Hal'.
 
Filmi përqendrohet te një djalë i ri i cili, duke i shkruar letrën e tij vjetore Babadimrit, i ngatërron letrat dhe aksidentalisht ia dërgon Satanait. Së fundmi Black ngacmoi projektin në rrjetet sociale kur pozoi për një foto me dekorime për Krishtlindje pa asnjë kontekst.
 
Burimet kanë thënë për Deadline se Bobby Farrelly do të drejtojë me Peter në bord për të prodhuar së bashku me vëllain e tij dhe Jeremy Kramer.
 
Në film do të luajnë gjithashtu Robert Timothy Smith, Keegan Michael-Key, Brianne Howey, Hayes McArthur, PJ Byrne, Kai Cech, Austin Post dhe i sapoardhuri Jaden Carson Baker.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing