Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Andrew Garfield mohon se do të jetë pjesë e filmit “Spider-Man No Way Home”

Film  |  10.09.2021 Ora 8:33   
Andrew Garfield ka mohuar se do të kthehet në filmin e ri “Spider-Man No Way Home”.
 
Aktori britanik luajti superheroin në dy filmat e mëparëshëm, por u zëvendësua nga Tom Holland kur producentët e Disney e sollën personazhin në” Marvel Cinematic Universe” me Spider-Man: Homecoming: 2017 dhe Spider-Man: From From Home të vitit 2019.
 
Duke mohuar përfshirjen e tij, Garfield tha për Variety: "Unë e kuptoj pse njerëzit po tronditen për konceptin sepse unë jam gjithashtu një fans i filmit”.
 
Koha e 38-vjeçarit si Spider-Man përfundoi në mënyrë të hidhur pasi ai u ankua për presionin e të luajturit në filma superhero, por tani ka thënë se  është mirënjohës për përvojën.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing