Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

RAVE DHE WIN MUSIC FREEDOM MBYLLIN SEZONIN E PARE ME MIX TE RRRRON

Muzikë  |  21.07.2021 Ora 18:13   

Rrrron-it i pelqejnë senet jo konvencionale, menon që muzika komerciale e radios është krim, është fans i konsistencës t’skenës t’Rumunve prej kurgjo hiç-it në status legjendare, beson që masa s’ka kurfar thellsie, edhe shkrun për veti. 

Rrrron-i është edhe një prej krijusve të Kult-Ure, ni social enterprise e krijume me rrit ndërgjegjesimin social drejt rëndesise së artit e muzikës në ni shoqni të kaplume prej politikës dhe aktiviteteve tjera pa ngjyre.

Performancën e fundit e ktij edicioni mund ta ndiqni këtë të diel, nga ora 21:00 në faqen zyrtare të Rave Travel.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing