Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nisin xhirimet e “Star Wars Andor”

Film  |  12.05.2021 Ora 8:00   
Ekipet e filmit për serinë më të fundit të Star Wars kanë arritur në bregun e  Dorest ku kanë filluar xhirimet.
 
Një set, në guroren e papërdorur Winspit të Dorset pranë Worth Matravers, është për serinë më të fundit të Star Wars, Andor.
 
Seriali është një parathënie e filmit 2016 “Rogue One”, dhe ndjek personazhin kryesor Cassian Andor.
 
Xhirimet filluan në Mbretërinë e Bashkuar javën e kaluar me aktorin kryesor Diego Luna dhe stuhitë e grupeve të vëzhguara në një plazh në Cleveleys, Lancashire.


Filmi planifikohet të lansohet nëpër kinema vitin e ardhshëm.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing