Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Duhamel: Ishte një ëndërr të punoje meJennifer Lopez

Film  |  04.05.2021 Ora 8:17   
Aktori Josh Duhamel ka thënë se ishte një ëndërr të punoje me Jennifer Lopez.
 
Aktori 48-vjeçar interpreton bashkë me aktoren në dramën “Shotgun Wedding”.
 
Duhamel vjen në rolin e 51-vjeçarit Tom si i dashuri i aktores dhe pranoi se xhirimi i filmit në Republikën Dominikane me Jennifer ishte përvoja më e mirë e karrierës së tij.
 
"Ishte një nga përvojat më argëtuese që kam pasur gjatë xhirimeve”, tha ai.
 
"Ajo ishtet e angazhuar plotësisht dhe e donte projektin”, ka shtuar Duhamel.
 
Dyshja kanë qenë miq të mirë për një kohë të gjatë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing