Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“I Care a Lot”, filmi më i ri nga Netflix

Film  |  22.02.2021 Ora 9:21   
Filmi i më i ri nga Netflix, “I Care a Lot”, qysh në javët e para të publikimit ka marrë komente të mira.

Aktorja Rosamund Pike vjen në rolin kryesor, e cila tashmë ka marrë një nominim për Golden Globe.

Aktorja në një intervistë për mediat e huaja tha se e dëshiron sidomos përfundimin e filmit.

“E dua se si përfundon ky  film sepse të jep gjithçka. Ju dëshironi të shihni Marla të fitojë. Ju dëshironi të shihni lartësitë marramendëse të suksesit. Për dy vjet, gjithë ky biznes me hije do të jetë i pastër dhe ajo do të jetë një shtyllë e industrisë”, tha Pike, e cila në këtë film vjen në rolin e Marlas.

Filmi i zhanrit triller është përshkruar si tërbues dhe mjaft tërheqës, ndërsa Eric Eisenberg nga “CinemaBlend”,  i dha filmit pesë yje.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing