Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lovecraft Country në garë për çmimet e para të Critics Choice Super Awards

Film  |  20.11.2020 Ora 8:06   
Lovecraft Country dhe Palm Springs kryesojnë në garën  për çmimet e para të  Critics Choice Super Awards.
 
Ceremonia e re, e organizuar nga Kevin Smith dhe Dani Fernandez në 10 Janar, do të nderojë filma dhe shfaqje televizive në zhanret superhero, trillim shkencor / fantazi, tmerr, aksion dhe animacion.
 
Në krye të kësaj është Lovecraft Country i HBO me gjithsej gjashtë kategori, duke përfshirë serialin më të mirë horror si dhe aktorin ose aktoren më të mirë në një seri horror për Jonathan Majors, Michael K. Williams, Wunmi Mosaku dhe Jurnee Smollett.
Abbey Lee u nominua gjithashtu për aktorin më të mirë në njëserial.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing