Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Veterani I opera-s Placido Domingo del pozitiv në testin për koronavirus

Muzikë  |  22.03.2020 Ora 22:24   
Ylli spanjoll I Opera-s, Placido Domingo ka bërë të ditur se është prekur me Covid- 19.

Duke treguar se ai është vetëizoluar tashmë, Domingo 79 vjec ka bërë gjithashtu thirrje, që njerëzit të jenë ekstremisht të kujdesshëm, duhet të ndjekin rregullat e dhëna të mbajnë distancë sociale në mënyrë që të mos shpërndajnë më shumë virusin.

Placido Domingo ka bërë vetë të ditur këtë lajm përmes Fcaebook, ndërsa thuhet se edhe e gjitha familja e tij janë izoluar. Gjithashtu njoftohet se testi artistit Domino iu bë pasi nuk u ndje mirë dhe kishte temperaturë të lartë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing