Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sophie Turner dhe Joe Jonas do të bëhen prindër në verë?

Muzikë  |  18.02.2020 Ora 9:35   
Aktorja e cila u bë e famshme me rolin e saj si Sansa në “Game Of Thrones”, dhe burri I saj këngëtari I Jonas Brothers , Joe Jonas thuhet se do të bëhen prindër gjatë verës.

Por ende nuk nuk është dhënë një konfirmim zyrtar për këtë lajm, e cifti janë parë të hënën në Barcelonë. Përderisa Joe dhe vëllezërit e tij janë në turneun e  tyre botërorë, gratë e tyre janë në mbështetje me ta, e po ashtu edhe aktorja Sophie. Pas Barcelonës turneu I tyre do të zhvendoset në Holandë dhe Francë, para se muaji të përfundojë.

Turneu I tyre I cili ka filluar në muajin gusht përmban në total 92 koncerte. Në anën tjetër sipas burimit I cili ka zbuluar lajmin se cifti janë në pritje të një fëmije, të gjithë shoqria e tyre janë të mrekulluar me Joe dhe Sophie.

Dyshja u martuan në Las Vegas në muajin maj 2019, edhe pse gjithqka duhej të ishte super e fshehtë, ishte miku I tyre Dj Diplo I cili lansoi video të martesës së tyre online, nga ku edhe prindërit e Joe kishin mësuar se djali I tyre ishte martuar./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing