Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Disa pjesë se filmit Blonde nuk i mikpritën fansat

Film  |  03.10.2022 Ora 12:17   

Blonde ka shkaktuar polemika që kur filmi biografik i trilluar për jetën e Marilyn Monroe u shfaq në Netflix javën e kaluar.

Dhe tani, shikuesit e kanë përplasur filmin edhe një herë pasi zbuluan se skena tragjike e vdekjes ishte filmuar në të njëjtin vend ku vdiq Marilyn Monroe e vërtetë.

Mjeku ligjor në atë kohë tha se 'nuk ishte një vdekje natyrale', dhe vdekja e saj përfundimisht u cilësua si një vetëvrasje e mundshme.

E fansat nuk e mikpritën këtë duke thënë se nuk është e lejueshme tè gjirosh pjesën e vdekjes së filmit në të njëjtin vend ku ajo vdiq me të vërtetë.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing