Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Selena Gomez kritikon komentet e neveritshme në internet pas intervistës së Hailey Bieber

Muzikë  |  30.09.2022 Ora 22:26   
Gjatë një interviste të sinqertë në podcastin Call Her Daddy të mërkurën, modelja Hailey tha se ajo kurrë nuk ishte e lidhur në mënyrë romantike me bashkëshortin e saj tani Justin Bieber, ndërsa ai ishte në një lidhje me Selenën, ish të dashurën e tij midis viteve 2010 dhe 2018.

Hailey është sulmuar nga fansat e Selenës në internet, dhe Selena foli kundër kësaj urrejtje në TikTok Live të enjten, pa iu drejtuar në mënyrë specifike modeles.
 
Prezantuesi Alex Cooper pyeti gjithashtu nëse Justin ose dikush në ekipin e tyre i kishte kërkuar ndonjëherë Selenës që t'i nxiste fansat e saj që të ndalonin ngacmimet ndaj Hailey-t, por Hailey tha që Selena edhe nëse do ta bënte nuk do të kishte sukses.

"Ajo nuk më ka borxh asgjë. Asnjëri prej nesh nuk i detyrohet askujt përveç respektit. Unë e respektoj shumë. Nëse kjo do të ishte diçka që ajo e ndjente se ishte e nevojshme, do të ishte e mahnitshme, por unë e respektoj atë. ”, ka thënë Hailey.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing