Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Divorci i Charles dhe Diana, në fokus të sezonës së 5-të të The Crown

Film  |  25.09.2022 Ora 19:30   
Video e parë promovuese e lansuar nga producentët e serisë popullore në Netflix The Crown, e paraqet momentin e ndarjes së tashmë mbretit Charles dhe Dianës.

E gjithë sezona e 5-të sipas producentëve do të ketë në fokus divorcin me të dyve, derisa bëhen gati dy vite pritjeje nga fansat për këtë sezonë që nga i 4-ti që u publikua në vitin 2020.

Traileri fillon me Princeshën e Uellsit që palos duart me unazën e saj të fejesës në shfaqje ndërsa një zë lexon deklaratën zyrtare që konfirmon ndarjen e saj nga Princi i atëhershëm Charles.

The Crown është një nga serialet më të shikuara të prodhuara nga NETFLIX. Shpesh sekuencat e këtij seriali janë kontestuar nga njohës të Pallatit Mbretëror në Britani të Madhe. Vdekja e Mbretëreshës Elizabeth II riktheu edhe njëherë famën e këtij seriali, ngjashëm sic shtoi edhe shikuesit.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing