Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ndërron jetë regjisorja Vjosa Berisha

Film  |  23.06.2022 Ora 14:34   

Regjisorja e njohur Vjosa Berisha ka ndërruar jetë sot ne spitalin University College Hispital në Londër, ka shkruar në njoftimin e tij, bashkëshorti i saj Fatos Berisha.

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi”, ka shkruar ai.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing