Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tom Cruise tmerron James Corden-in teksa fluturuan me një aeroplan të vjetër luftarak në shkretëtirë

Film  |  24.05.2022 Ora 11:59   
James Corden u largua nga Tom Cruise , absolutisht i tmerruar pasi ky i fundit e bindi prezantuesin e emisionit Late Night Talk Show që të ishte “krahu” i tij, ndërsa Tom do të  fluturonte nëpër shkretëtirë me një aeroplan luftarak.
 
Pasi pranoi ftesën e yllit të aksionit 59-vjeçar për ta takuar atë në aeroportin Hollywood Burbank në orën 5 të mëngjesit, aktori anglez Corden,  43 vjeç, hipi në një aeroplan të vogël me mikun e tij, i cili u nis për në një shkretëtirë të largët.

Pas mbërritjes së tyre në shkretëtirë, Cruise i kujtoi Corden aventurën e tyre të fundit në vitin 2018, e cila u shfaq në Late Late Show, ku Corden shihet duke kërcyer nga një lartësi prej 15,000 metra nga një aeroplan me aktorin e “Mission Impossible”.

Në klipin, i cili u transmetua në The Late Late Show, Cruise vazhdoi të zbulonte planet e tij për të pilotuar Corden në një aeroplan luftarak të cilësisë së mirë, por në stilin e vërtetë Top Gun, duke e lënë Corden të humbur dhe për fjalë.

Ndërsa dukej paksa i shqetësuar, ames Coden  pyeti 'kush' do ta drejtojë atë, për të cilën Tom, i cili mori patentën e pilotit në vitin1994, u përgjigj: 'Do të të fluturoj unë në të'.
 
“Por ti nuk je pilot, ti je aktor”, i kujtoi James me paturpësi Cruise.

Ylli i Top Gun: Maverick u përgjigj shpejt se ai gjithashtu fluturon me aeroplanë, gjë që bëri pak për ta ngushëlluar Corden.

Për më shumë shikoni videon...

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing