Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ryan Hansen dhe Melissa Tang pjesë e filmit horror Who Invited Them

Film  |  27.01.2022 Ora 9:25   
Tashmë është zyrtarizuar. Aktorët Ryan Hansen, Melissa Tang, Timothy Granaderos dhe Perry Mattfeld, janë konfirmuar si pjesë e filmit Who Invited Them, një horror komedik nën drejtimin e Duncan Birmingham.

Filmi, të cilin Birmingham e shkroi dhe po drejton, po prodhohet nga Mary Pat Bentel.

Filmi flet për një cift i cili organizojnë një festë në shtëpinë e tyre, por e gjithë ngjarja kalon në një tjetër dimension, duke i ndjekur dy të ftuar të cilët në fakt janë të panjohur dhe arrijnë të marrin në menaxhim gjithë shtëpinë.

Filmi është paraparë që në kinema të shfaqet në fillim vitin 2023

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing