Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Red Notice” do të rikthehet edhe me dy pjesë të tjera

Film  |  13.01.2022 Ora 19:12   

Deadline ka dëgjuar  se transmetuesi gjigant Netflix, është në fazat e hershme të krijimit të një xhirimi të dyfishtë të dy vazhdimeve të filmit “Red Notice”, me shpresën për të filluar prodhimin në fillim të vitit 2023, në varësi të marrëveshjeve  dhe oraret e yjeve të saj të zënë.

Gjithashtu thuhet se në film do te rikthehet e gjithë kasta, ndër ta edhe yjet kryesor të filmit si Gal Gadot, Dwayne Johnson, dhe Ryan Reynolds. Ndërsa gjithashtu rikthim do te ketë edhe regjisori dhe skenaristi Rawson Marshall Thurber, i cili besohet se ka filluar tashmë të shkruaj skenarin.

“Red Notice” ka arritur te thej rekord shikueshmërie në Netflix, duke u bërë filmi më i shikuar për 24 orët e para te lansimit në këtë platformë.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing