Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mbappe drejt Real Madrid

Sport  |  03.12.2021 Ora 11:42   
Superylli i PSG-së, Kylian Mbappe thuhet se i ka dhënë fjalën Real Madridit se do të vazhdojë me transferimin këtë verë. Mbappe do t'i bashkohet Los Blancos falas verën e ardhshme për sa kohë që nuk nënshkruan një marrëveshje të re me PSG,ai tashmë ia ka dhënë fjalën Real Madridit.

Carlo Ancelotti thuhet se po bën plane të hershme për sezonin e ardhshëm rreth treshes sulmuese Mbappe, Karim Benzema dhe Vinicius Junior.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing