Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lumi B bëhet baba për herë të dytë

Muzikë  |  02.04.2024 Ora 18:18   
Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, është bërë baba për herë të dytë.

Ishte bashkëshortja e tij Miranda, e cila e bëri të ditur këtë lajm, përmes një postimi në InstaStory, ku edhe konfirmoi se djali i tyre erdhi në jetë më 28 mars.

“Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë. Sot gjej rastin dhe dua të falënderoj nga zemra gjithë personelin mjekësor”, shkroi bashkëshortja e reperit.

Lumi B dhe Miranda janë një çift tejet i këndshëm dhe dyshja po ashtu kanë një djalë tjetër së bashku.

Vetëm, sot u bë i ditur lajmi se dyshja janë bërë prindër për herë të dytë.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing