Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shfaqja televizive spin-off e John Wick The Continental më në fund merr një datë premierë

Film  |  27.03.2023 Ora 11:53   
Një shfaqje televizive spin-off e vendosur në universin Wick, e titulluar The Continental, më në fund ka një datë premierë.
 
Do të shfaqet në ekranin e vogël në shtator në Peacock në Amerikë dhe Prime Video ndërkombëtarisht, kështu që nuk do t'ju duhet të prisni shumë për të rregulluar vrasësin tuaj.
 
Producentja Erica Lee i tha Collider se shfaqja do të kthejë audiencën në Nju Jork në vitet 1970.
 
Lee zbuloi se shfaqja do të tregojë historitë e një Winston më të ri dhe një Charon rinor.
"Vrapuesit e shfaqjeve erdhën në të vërtetë, ne dëgjuam shumë fusha dhe po debatonim nëse donim apo jo të bënim një afat kohor të ngjashëm të John Wick ose një afat kohor alternativ."
 
Ajo shtoi: “Ndiheshim sikur të bënim një prequel, duke bërë një afat kohor alternativ na dha shumë fleksibilitet vetëm në drejtimin e pistave paralele.
 
"Por ajo që unë mendoj se njerëzit e duan kaq shumë për John Wick dhe botën e John Wick është të mësojnë për hotelet dhe vezët e Pashkëve."
 
Winston, menaxheri me emër i Hotel Continental New York dhe një mik i ngushtë i John Wick, do të interpretohet nga Colin Woodell.

Mezi presim shtatorin.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing