Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kumail Nanjiani dhe Patton Oswalt i bashkohen vazhdimit të Ghostbusters: Afterlife

Film  |  27.03.2023 Ora 11:41   
Kumail Nanjiani dhe Patton Oswalt janë ndër anëtarët e rinj të kastit për filmin e ri 'Ghostbusters'.
 
Dyshja janë hipur në ansamblin për vazhdimin pa titull të filmit të vitit 2021 "Ghostbusters: Afterlife" së bashku me komedianin James Acaster dhe Emily Alyn Lind.
 
Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Celeste O'Connor, Carrie Coon, Paul Rudd dhe Ernie Hudson janë të gjithë duke ripërsëritur rolet e tyre nga filmi i fundit.
 
Gil Kenan është regjisori ndërsa Jason Reitman, i cili drejtoi filmin e mëparshëm, po kalon në rolin e shkrimtarit-producentit së bashku me bashkë-skenarin Kenan dhe Jason Blumenfeld.

Dihet pak për vazhdimin, por burimet thonë se plani është të ktheheni në New York City dhe zjarri i bërë i famshëm në filmat origjinalë "Ghostbusters". Është caktuar të dalë në dhjetor.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing