Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dalin në shitje çizmet me Teletubbies, nuk do ta besoni çmimin që kanë

Të Tjera  |  17.03.2023 Ora 8:06   

Çizmet me një dizajn të veçantë dolën në shitje dhe paraqesin personazhet Teletubbies.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, stilisti britanik me bazë në New York, Christian Cowan ka prezantuar çizmet me personazhin e Teletubbies, Dipsy.

Çizmet me ngjyrë të gjelbër dhe me taka të larta me trupin e personazhit sigurisht që kanë bërë bujë në botën e modës – dhe disa thjesht nuk dinë se si të ndihen.

“Përkuluni në prani të madhështisë”, shkruan një adhurues, ndërsa një tjetër përsëriti: “Nuk është dëshirë, por është nevojë t’i kem”.

Disa i pritën me mëdyshje.

Katër personazhet legjendarë janë një qendër të vëmendjes për një koleksion prej pesë pjesësh që “feston dashurinë e [Cowan] për Teletubbies”.

Me çmim prej 2,500 dollarë, çizmet “Christian Cowan x Teletubbies” janë të disponueshme për t’u porositur paraprakisht, me dorëzim të pritshëm midis datës 15-31 maj.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing