Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi së shpejti publikon këngën e re

Muzikë  |  05.10.2018 Ora 9:19   
Pas himnit të Kampionatit Botëror 2018, “Live It Up”, realizimit të këngëve “Prisoner” dhe “Oh God”, tani këngëtarja e njohur Era Isatrefi ka gati edhe këngën e saj më të re, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Era mbanë titullin “Where’s your love boy”.

Një pjesë e kësaj kënge është publikuar në YouTube në kanalin “Star Channel”, gjersa e plotë pritet të publikohet për disa javë.
E veçanta e kësaj kënge, është se në një pjesë është në gjuhën shqipe, teksa refreni është në gjuhën anglezë. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing