Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem publikon videoklipin e ri (Video)

Muzikë  |  14.09.2018 Ora 11:59   
Vetëm një javë më parë këngëtari me famë botërore, publikoi bashkë me videoklip këngën “Fall”, ndërkaq dje publikoi edhe videoklipin e këngës “Lucky You”, shkruan Radio Plus.

“Lucky You” në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Joyner Lucas është kënga e tretë më rradhë në albumin e ri nga Eminem, “Kamikaze”, i cili u publikua më 31 gusht dhe ka shënuar sukses të madh në mbarë botën.

Videoklipi i këngës “Lucky You” u publikua dje në YouTube dhe ende pa u bërë 24 orë kënga është shikuar më shumë se 10 milionë herë.

Albumi "Kamikaze" është albumi I 10-të më rradhë në karrirën e Eminem dhe përmbanë 13 këngë, si : “Fall”, “The Ringer”, “Greatest”, “Lucky You”, “Paul”, “Nice Guy”, “Normal” etjerë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing