Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ringo Starr shtyn shfaqjet për shkak të sëmundjes

Muzikë  |  03.10.2022 Ora 10:25   
Ringo Starr ka shtyrë të paktën dy data turne për një sëmundje të pazbuluar.

Ish-Beatle ishte planifikuar të performonte në Michigan të shtunën mbrëma, por vendi postoi njoftimin se shfaqja ishte anuluar vetëm disa orë përpara se ai të ishte caktuar për të vazhduar.

“Njerëzit që dëshironin të merrnin pjesë në koncert u këshilluan të mbanin biletat e tyre për përditësime në një datë të re shfaqjeje ose të kërkonin rimbursim në pikën e blerjes.

 “Ringo është i sëmurë dhe shpresonte të ishte në gjendje të performonte. Ringo nuk ka COVID-19”, shkroi vendi në një deklaratë në Twitter.

Starr dhe grupi i tij janë aktualisht në një turne me shumë ndalesa në Amerikën e Veriut, dhe së fundmi ata performuan të premten.
 
Shfaqja e tyre e radhës aktualisht është planifikuar për të martën në Winnipeg, Kanada.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing