Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elvana Gjata gati për koncertin në Prishtinë

Muzikë  |  11.07.2018 Ora 11:25   
Kanë mbetur vetëm edhe tri ditë nga koncerti live i shumëpritur nga Elvana Gjata, i cili do të mbahet të shtunën më 14 korrik në Parkun e Bibliotekës Kombëtare, në Prishtinë, shkruan Radio Plus.

Elvana Gjata tash e disa ditë ka filluar përgatitjet për këtë koncert, ku pritet të performojë e shoqëruar me bend profesional dhe balerinë profesionalë.

Përveç Elvana Gjatës, pjesë e koncertit do të jetë edhe DJ Gamblemania.

Me hyrje falas, koncerti fillon të shtunën prej orës 19:00./radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing