Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lionel Messi "fajtor" pse Mauro Icardi nuk do të luaj për Argjentinën

Sport  |  22.05.2018 Ora 16:26   

Lionel Messi është "fajtor" pse Mauro Icardi nuk do të luaj për Argjentinën në kupën e botës Rusia 2018.

Messi është shok me Maxi Lopez, gruan e të cilit (Wanda Nara) e ka tash Icardi duke bërë bujë të madhe në botën e futbollit dhe showbizit, e kjo duket të jetë arsyeja pse sulmuesi i Interit nuk është ftuar në botëror, duke ditur se Mauro Icardi dhe Maxi Lopez kanë qenë miq të mirë.

Edhe Hernan Crespo ka thënë se Messi është fajtor për mos ftesë të Icardit nga trajneri Sampaoli.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing