Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Christina Aguilera dhe Demi Lovato publikojnë “Fall In Line” (Video)

Muzikë  |  17.05.2018 Ora 12:21   
Këngëtaret e famshme,  Christina Aguilera dhe Demi Lovato janë bërë bashkë për të sjellë një projekt të ri muzikor, shkruan Radio Plus. 

Kënga më e re nga Christina Aguilera dhe Demi Lovato mbanë titullin “Fall In Line” dhe u lansua dje, fillimisht vetëm në versionin audio, ndersa po qëndron edhe numër 1 në videot më të kërkuara në YouTube.

“Shpresoj që ta doni këtë këngë, ashtu siç e dua unë. Është një nderë më të vërtetë i madh për mua të bashkojë zërin tim me një nga gratë më inspiruese që kam takuar ndonjëherë”, ka shkruar Demi Lovato në llogarinë e saj në Facebook. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing