Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Zombieland 2" mund të lansohet në tetorin e vitit 2019-të

Film  |  16.05.2018 Ora 11:53   
Vitin e ardhshëm bëhen 10 vite nga lansimi i shumë sukseshëm i filmit komedi "Zombieland" dhe pa marrë parasysh sa shumë është përfolur se do të ketë një vazhdim ai asnjëherë nuk erdhi.

 Ndërsa skenaristët e filmit të parë në një intervistë të dhënë së fundmi kanë thënë se shanset janë për tu bërë një film i ri meqë gati janë bërë 10 vite kur "Zombieland" u lansua, pikërisht në tetorin e vitit 2009.

Kështu që menjëherë pas intervistës së Rhett Reese dhe Paul Wernick, janë hedhur dyshime se në tetorin e 2019-tës  mund të shohim "Zombieland 2".

Tani vetëm mbetet të shihet nëse edhe kasta e mrekullueshme e aktorëve si Woody Harrleson, Jesse Eisenberg, Emma Stone dhe Abigail Breslin, do të rikethehen në vazhdimin e tij. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing