Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Alicia, kjo nënë e re që ecë këmbëzbathur prej vitesh

Të Tjera  |  25.11.2021 Ora 11:35   
Një nënë e re, ka ndarë me publikun eksperiencën e saj prej vitesh duke ecur këmbëzbathur në rrugë dhe shtëpi. Në përshkrimin e saj, shoqëruar me dëshmi nga ecja këmbëzbathur ajo ka thënë se dëshiron ta përjetoj botën përmes këmbëve, duke i quajtur këpucët si “burgjet e këmbëve”.

Ajo shpjegoi se mosmbajtja e këpucëve i ka shëruar “dhimbjet e forta të këmbës” dhe kështu ajo ndihet më e zgjuar dhe e gjallë.
Megjithë vendosshmërinë për të vazhduar këtë formë ecjeje, ajo ka thënë se ka marrë kritika dhe komente të shumta negative, por ajo ka thënë se këto vetëm sa e kanë bindur që ajo të vazhdojë me këtë stil.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing