Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chris Martin i dedikon këngën "My Universe" të dashurës Dakota Johnson

Muzikë  |  15.10.2021 Ora 11:01   

Grupi Coldplay të cilët kanë lajmëruar albumin e tyre ‘‘Music Of The Spheres’’ para shumë kohësh kanë bërë të ditur se albumi do të lansohet sot, 15 tetor 2021.  

Chris Martin gjatë një koncerti të grupit të zhvilluar të martën në Londër para se të fillonte performimin e këngës bashkëpunim me grupin korean BTS ‘‘My Universe’’ deklaroi se kjo këngë është një dedikim për të dashurën e tij.

“Kjo është për universin tim, dhe ajo ndodhet këtu”- tha Martin duke ju drejtuar të dashurës së tij aktores Dakota Johnson e cila ishte poashtu pjesë e shfaqjës.

   

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing