Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Adele sot ka lansuar "Easy On Me"

Muzikë  |  15.10.2021 Ora 10:57   

Adele ka publikuar këngën e saj të parë pas pesë vitesh.

Këngëtarja dhe tekst shkruesja 33 vjeçare lansoi singllin e ri të titulluar 'Easy On Me', kënga është vlerësuar gjerësisht nga një numër yjesh, përfshirë mikun e saj të mirë, reperin Drake.

Teksti i këngës flet pikërisht për shkurorëzimin dhe është baladë e fuqishme e cila paralajmëron kështu albumin e saj të rradhës me titull “30”.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing