Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Së shpejti nisin xhirimet për sezonin e dytë të serialit “Only Murders In The Building”

Film  |  15.09.2021 Ora 8:32   
Shumë shpejt do të nisin xhirimet për sezonin e dytë të serialit “Only Murders In The Building”.
 
Seriali kishte një debutimi mbresëlënës në platformën Hulu gjatë sezonit të parë.
 
Selena Gomez, luan në serialin e bazuar në New York, bashkë me aktorët Martin Short dhe Steve Martin.
 
Këngëtarja dhe aktorja tha se është shumë e emocionuar që do të kthehej në sheshxhirim, pasi
ndau në rrjetet sociale lajmin për sezonin e dytë të serialit.
 
“Pra gati për këtë! Sezoni i dytë”, ka shkruar Selena.
 
Aktorja dhe këngëtarja 29-vjeçare kohët e fundit tha se ishte interesante të bisedonte me Steve dhe Martin për atë se si ishte Hollywood dikur.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing