Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bradley Whitford do të interpretojë në “Rosaline”

Film  |  27.07.2021 Ora 8:09   
Bradley Whitford ka arritur marrëveshje për të interpretuar në filmin e ri në 'Rosaline'.
 
Aktori 61-vjeçar do të marrë pjesë në adaptimin e ri të shfaqjes “Romeo & Juliet” , bazuar në romanin “When You Were Mine” nga Rebecca Serle.
 
Kaitlyn Dever, Isabela Merced dhe Kyle Allen do të jenë pjesë e filmit, i cili do të drejtohet nga Karen Maine.
 
Filmi tregon historinë ikonike të dashurisë së Shekspirit nga këndvështrimi i kushërirës së Juliet, Rosaline, një grua e re e mprehtë, por idealiste.
 
Ndërkohë, Kaitlyn është vendosur të luajë  në 'Ticket to Paradise' me George Clooney dhe Julia Roberts.
 
Filmi i Ol Parker ndjek Wren Butler, një i diplomuar nga Universiteti i Çikagos i cili shoqëron shoqen e saj më të mirë Lily në një udhëtim pas-diplomimit në Bali.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing