Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kate Herron nuk do të rikthehet për sezonin e dytë të “Loki”

Film  |  19.07.2021 Ora 7:49   
Regjisorja e serialit  “Loki”, Kate Herron ka përjashtuar mundësinë  që të rikthehet për të xhiruar sezonin e dytë.
 
Britanikja shërbeu si regjisore dhe producente ekzekutive e serisë së parë  nga studio Marvel.
 
"Unë nuk po kthehem", tha ajo  për Deadline.com.
 
" Gjithmonë kam planifikuar të jem vetëm për këtë sezon dhe të jem i sinqertë, sezoni dy nuk ishte në plan”, ka shtuar Herron.
 
"Jam vërtet i lumtur ta shikoj si tifoz sezonin e ardhshëm, por thjesht mendoj se jam krenar për atë që bëmë këtu dhe i kam dhënë të gjitha. Po punoj për disa gjëra të tjera që ende nuk janë publike”, tha regjisorja.
 
Herron këmbënguli se projektet e saj të ardhshme nuk përfshijnë një film nga Marvel.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing