Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Netflix merr të drejtat për filmin “Luther”

Film  |  16.07.2021 Ora 8:13   
Netflix ka marrë të drejtat për filmin e ri “Luther”, i cili bazohet në serinë televizive të BBC-së që protagonist ka aktorin Idris Elba, në rolin e detektivit kryesor John Luther.
 
Jamie Payne, i cili drejtoi serinë e pestë të shfaqjes , gjithashtu është përcaktuar për të drejtuar projektin me metrazh të gjatë.
 
Idris së fundmi konfirmoi se filmi do të dalë në shtator, duke zbuluar se ekipi është vetëm disa muaj larg "tërheqjes së dritës jeshile për prodhimin".
 

"Luther " ka të gjithë përbërësit për t'i bërë jehonë atyre filmave klasikë të viteve '90 si" Seven "dhe" Along Came A Spider ", tha aktori.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing