Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sam Heughan thotë se është momenti i duhur që të marrë rolin e James Bond

Film  |  16.07.2021 Ora 8:12   
Sam Heughan është i bindur se është koha e duhur që ai të luajë James Bond.
 
Ai nuk kishte arritur ta kaloj me sukses një audicion për të luajtur agjentin 007 në Casino Royale të vitit 2006.
 
Ylli i Outlander konsiderohet si një nga kandidatët kryesorë për të marrë përsipër rolin tani që Daniel Craig ka njoftuar se nuk do të kthehet.
 
"Ishte një përvojë e mahnitshme dhe unë isha plotësisht jashtë vetes sime. Por unë mendoj se tani kam moshën e duhur për rolin, ndihem mjaft i aftë për ta bërë atë”, ka thënë aktori.
 
Sam mbushi 41 vjeç këtë vit, tri vjet më i vjetër se mosha kur Daniel ishte kur mori rolin e 007 për Casino Royale - i pari nga pesë filmat e tij Bond.
 
“No Time To Die”,  i ardhshëm do të jetë paraqitja e tij e fundit në filmin e falshëm.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing