Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Matt Shakman, drejtori i ri i filmit “Star Trek”

Film  |  15.07.2021 Ora 8:21   
J.J. Abrams dhe Paramount Pictures kanë përgjedhur një drejtor të ri për të vazhduar prodhimin e filmit “Star Trek”.

Matt Shakman është drejtori i ri,  i filmit që do të ketë një këst të ri misterioz.

“Star Trek”, është planifikuar të lansohet në qershor të vitit 2023.
 
Lindsey Beer dhe Geneva Robertson-Dworet kanë shkruar skenarin.
 
Shakman, përveç punës së tij në serinë WandaVision të Marvel, ai gjithashtu ka drejtuar episodet e “Game of Thrones”, “The Boys”, “Succession”, “Fargo” dhe “It's Always Sunny in Philadelphia”.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing