Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Lopez arrin marrëveshje me “Netflix”

Film  |  09.06.2021 Ora 7:53   
Aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez ka nënshkruar një marrëveshje shumëvjeçare  me  Netflix.
 
Si pjesë e partneritetit të ri, Lopez do të prodhojnë një propozim të përmbajtjes së filmit dhe TV, që shfaq talentin e gruas para dhe pas kamerës.
 
"Jam e lumtur të njoftoj partneritetin tim të ri me Netflix. Elaine, Benny dhe unë besoj se nuk ka një shtëpi më të mirë për ne sesa një kompani me prirje për krijimin e përmbajtjes që kërkon të sfidojë mençurinë konvencionale dhe të tregtojë drejtpërdrejt me miliona në të gjithë globin që nuk shikoni më gjatë artin dhe argëtimin me llojin e kufijve dhe kufizimet e së kaluarës”, tha Lopez.
 
Stuber, kreu i filmave global të Netflix,  tha se "gjatë çdo aspekti të karrierës së saj, Jennifer Lopez ka qenë një forcë në argëtim”.
“Në partneritet me të dhe Nuyorican, ne e dimë se ajo do të vazhdojë të sjellë histori, gëzim dhe frymëzim me ndikim për botën”, ka shtuar ai.
 
Lopez tashmë ka dy filma duke u prodhuar  me Netflix.
Prodhimi i filmit “The Mother”, do të fillojë këtë vjeshtë dhe do të dalë në shërbimin streaming në fund të vitit 2022.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing